SPOSOBY I FORMY PŁATNOŚCI dostępne w ABMCentrum.pl


Dla wygody i bezpieczeństwa Klientów oferujemy kilka form płatności za produkty i usługi oferowane przez naszą firmę.


Informacje:

  • Serwis płatności (np. PayNow, Przelewy24 itp.) oraz sprzedawca nie uzyskuje loginu ani hasła do bankowości elektronicznej osoby płacącej.

  • Sprzedawca nie zadaje pytań, nie wysyła wiadomości, nie dzwoni z prośbą o podanie loginu, hasła, kodów pin do bankowości elektronicznej Klienta.

  • Sklep, aplikacja nie uzyskuje dostępu do danych posiadacza karty.

  • Informacje o sprzedawcy, odbiorcy płatności są jawne i dostępne w Regulaminie Serwisu. Zobacz regulamin...


Gotówka lub płatność kartą w momencie odbioru osobistego w naszym Punkcie Odbioru - Sklepie Stacjonarnym.

Płatność kartą lub gotówką.


Gotówka za pobraniem, czyli płatność uiszczana w momencie wizyty kuriera pod wskazanym adresem odbiorczym. Kurier pobiera płatność i przekazuje Państwu paczkę z zamówieniem.

Płatność przy odbiorze.


Przedpłata na konto bankowe. Realizacja zamówienia następuje po zaksięgowaniu wpływu na koncie bankowym. Czas księgowania przez bank wynosi średnio 24 godziny lub 5-10 minut jeżeli przelew pochodzi z tego samego banku.

Zapłać przez mBank


PayNow to szybkie płatności on-line oparte o metodę pay-by-link (tzw. przelew bezpośredni) oraz BLIK. PayNow charakteryzuje się szybkością i wysokimi standardami bezpieczeństwa. Płatność polega na połączeniu się z wybranym przez Państwa bankiem, zatwierdzeniu płatności i przekazaniu za pośrednictwem PayNow informacji do sprzedawcy o wykonaniu płatności. Potwierdzenie o wpłacie sprzedawca otrzymuje z reguły do 15 minut od momentu zatwierdzenia płatności przez Klienta.

Zapłać przez paynow

Dostępne formy płatności kartą płatniczą: Visa, Visa Electron, Mastercard, MasterCard Electronic, Maestro.

Zapłać kartą.

PayNow obsługuje m.in. bankowość: mBank, Alior Bank, BNP Paribas, BOŚ Bank, Pekao24, PKO, Santander, Citi Handlowy, Credit Agricole, Envelo Bank, Getin Bank, Inteligo, Millenium, Nest Bank, Noble Bank, PBS Bank, Plus Bank, T-Mobile, Toyota Bank, ING. Dowiedz się więcej...

* Nie pobieramy dodatkowych opłat i prowizji w związku z płatnością przez PayNow.


Przelewy24 to szybkie płatności on-line oparte o metodę one-click (tzw. przelew bezpośredni). Wychodząc naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom Klientów, serwis Przelewy24 gwarantuje w pełni automatyczną obsługę 286 banków. Płatność polega na połączeniu się z wybranym przez Państwa bankiem, zatwierdzeniu płatności i przekazaniu za pośrednictwem Przelewy24 informacji do sprzedawcy o wykonaniu płatności. Potwierdzenie o wpłacie sprzedawca otrzymuje z reguły do 15 minut od momentu zatwierdzenia płatności przez Klienta.

Zapłać przez Przelewy24

Przelewy24 obsługuje m.in. bankowość: mBank, Alior Bank, BNP Paribas, BOŚ Bank, Pekao24, PKO, Santander, Citi Handlowy, Credit Agricole, Envelo Bank, Getin Bank, Inteligo, Millenium, Nest Bank, Noble Bank, Bank Nowy BFG S.A., Plus Bank, T-Mobile, Toyota Bank, ING, Idea. Dowiedz się więcej...

* Nie pobieramy dodatkowych opłat i prowizji w związku z płatnością przez Przelewy24.


PayPal to szybkie płatności on-line oparte o metodę logowania z bezpłatnym kontem za pomocą e-maila. Z PayPal możesz wysyłać, odbierać i wydawać pieniądze oraz wygodnie nimi zarządzać z jednego konta. Potwierdzenie o wpłacie sprzedawca otrzymuje z reguły do 15 minut od momentu zatwierdzenia płatności przez Klienta. Dowiedz się więcej...

* Nie pobieramy dodatkowych opłat i prowizji w związku z płatnością przez PayPal.

Zapłać przez PayPal


Masz pytania ? Skorzystaj z formularza kontaktowego